Про компанію

COUTURE DÉCOR – ексклюзивний представник в Україні брендів Designers Guild, Ralph Lauren Home, Creation Baumann, Christian Lacroix та William Yeoward.

Ми зможемо зробити Ваш світ більш красивим, стильним і затишним завдяки ексклюзивним брендам, унікальним дизайнам, високій якості продукції, професіоналізму співробітників і орієнтованості на клієнта.

Позитивна краса – саме те, що ми хочемо бачити скрізь і в усьому.

Ми любимо те, що робимо.

Наша команда подарує Вам не тільки гарний настрій, але і підтримає Вас в реалізації всіх проектів.

FB

 Бренди, які ми представляємо в Україні, унікальні і неповторні:

Christian Lacroix (Франція) - ніхто інший не може так майстерно втілити багатство химерної фантазії в тандемі фарб і візерунків, як креативний директор дому Christian Lacroix Саша Уолкхофф. Унікальний талант поєднувати докупи все те, що йому подобається, захоплює і змушує слідувати його імпровізацій.

Creation Baumann (Швейцарія) - це втілення швейцарського креативу. Новаторський підхід до дизайну тканин, високі технології - ось відмінна риса цієї фабрики. Асортимент Creation Baumann особливо підходить для комерційних проектів: ці тканини відповідають усім сучасним вимогам безпеки і відрізняються високим порогом міцності, що дуже важливо при оформленні готелів, ресторанів, клубів.

Designers Guild (Великобританія) - це не просто тканини і шпалери. Це стиль життя, це - саме Життя Будинку в стилі Тріши Гилд (Tricia Guild): асортиментний ряд компанії включає в себе все, чим можна наповнити інтер'єр. Це - тканини і шпалери, килими і меблі, пледи і подушки, рушники і неповторні аромати високої якості.

Компанія була заснована в 1970 році і з тих пір неодноразово удостоювалася вищих Королівських нагород Великобританії, а також є офіційним постачальником текстилю, меблів і шпалер для Королівського Двору.

Ralph Lauren (США) — один із найбільш "продаваних" дизайнерів одягу. Його неповторний стиль легко впізнати і в лінії Home: той же строгий крій, благородні сірий, синій, бежевий тони. Весь світ, що оточує людину, повинен знаходиться в гармонії - так вважає дизайнер. І, якщо носити костюм "з голочки" від Ralph Lauren, то чому б не одягнути і будинок (кабінет, офіс) в тому ж стилі?!

William Yeoward (Великобританія) - дуже відома торгова марка Британії, представляє класичний англійський текстиль в нових кольорових рішеннях. Також цей бренд славиться своїми виробами зі скла - William Yeoward Crystal.