6

Creation Baumann

Вже 126 років ця швейцарська фабрика є провідним європейським підприємством з виробництва високоякісних декоративних тканин та текстильних систем для вікон.

Завод з повним циклом виробництва не перестає дивувати високотехнологічними властивостями і широкою функціональністю текстилю, який застосовується як у контрактному секторі, так і в приватних проектах.

Детальніше

 

5

Christian Lacroix

Насправді ідолом розкоші, екстравагантності і шику можна назвати бренд Christian Lacroix. Першу колекцію тканин і аксесуарів для будинку побачив світ навесні 2011 року – вона втілила в собі комплекс барвистих елементів сучасної моди та архітектури.

Детальніше

4

Designers Guild

Більше 40 років компанія Designers Guild є флагманом англійського дизайну, задає напрям всій інтер'єрній моді. Засновницею компанії є креативна і неповторна Тріша Гилд, яка створює певний стиль життя з допомогою своїх творінь і кожен раз пропонує все нові і нові інтер'єрні рішення і творчі ідеї. 

Детальніше

2

The Royal Collection Fabrics & Wallpapers

Королівська Колекція (The Royal Collection) бере свій початок у 2008 році, коли Designers Guild створює ексклюзивну колекцію тканин і шпалер, натхненням для якої стали архіви Букінгемського палацу і Віндзорського замку. Незабаром ця колекція отримала схвалення Її Величності Королеви Великобританії Єлизавети II і тепер поповнюється щороку.

Детальніше

3

Ralph Lauren

По сьогоднішній день залишається неперевершеним американський дизайнер Ralph Lauren. У його колекціях підкреслена вишукана простота і лаконічний шик, мають істинно британські коріння, а також не залишається осторонь витонченість морської тематики, американський смак вестерн- та кантрі-стилів. Його класичні та авангардні дизайни підійдуть для сильних, впевнених цінителів бренду з вишуканим смаком.

Детальніше

1

William Yeoward

William Yeoward відомий в Англії і Європі як дизайнер по-справжньому красивих предметів для дому, включаючи меблі, кришталь, освітлення та інші аксесуари. Тканини і шпалери стали частиною його колекцій у 1998 році.

Детальніше